
Κεραμικό βάζο με ματ υφή, Albo
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάζο διακόσμησης με μίνιμαλ ύφος. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε λευκή απόχρωση με μοντέρνο στρογγυλό σχεδιασμό. Ιδανικό για τοποθέτηση στην τραπεζαρία, τον μπουφέ ή το τραπεζάκι σαλονιού.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Width | 21 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 0.815 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα




Κεραμικό, τερακότα


Επιτραπέζια βάζα, γυαλί και κρύσταλλο, άτυπο



Κεραμικό



Κεραμικό

Κεραμικό


Κεραμικό



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Επιτραπέζια βάζα, κεραμικό, άτυπο

Κεραμικό


Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέταλο, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα