
Βάζο Ni Medio Birch Off White Κεραμικό L24x W21x H43 cm 101 COPENHAGEN
Κεραμικό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάζο διακόσμησης με μοντέρνο ύφος. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε λευκό χρώμα με ανάγλυφο floral σχέδιο. Ιδανικό για να τοποθετηθεί και να διακοσμήσει την τραπεζαρία, το τραπεζάκι σαλονιού ή τον μπουφέ.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 12 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.88 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Κεραμικό

Κεραμικό, στρογγυλό
Σε απόθεμα

Κεραμικό

Κεραμικό

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό

Επιτραπέζια βάζα, γυαλί και κρύσταλλο, άτυπο








Ξύλο

Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό, τερακότα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Πλαστικό, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα