
Διακοσμητικό Μήλο (Φ13x14.9) Estheti 752-28611
Ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την εταιρεία Estheti σε μπορντώ χρώμα και σχήμα μήλου. Είναι κατασκευασμένο από πολυρεζίνη. Μπορεί να τοποθετηθεί στην τραπεζαρία, τη βιβλιοθήκη ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο επιθυμείτε, ολοκληρώνοντας έτσι τη διακόσμηση.
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 18 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 21 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Μπορντώ |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα







Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο



Ρουστίκ , ξύλο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2



Ανατολίτικο




Ανατολίτικο

Ανατολίτικο


Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ρουστίκ , ξύλο, ανατολίτικο



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα