
Διακοσμητικό Μήλο (Φ18x20.5) Estheti 752-28609
Ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την εταιρεία Estheti σε μπορντώ χρώμα και σχήμα μήλου. Είναι κατασκευασμένο από πολυρεζίνη. Μπορεί να τοποθετηθεί στην τραπεζαρία, τη βιβλιοθήκη ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο επιθυμείτε, ολοκληρώνοντας έτσι τη διακόσμηση.
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 13 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Μπορντώ |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Πορσελάνη, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα





120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα