
Σαλατιέρα Φ23cm Dione PW5 - Oriana Ferelli®
Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέραΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μπωλ από την εταιρεία Estheti σε λευκό χρώμα με μοντέρνο 3D σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από πορσελάνη. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα μικροαντικείμενα ή μόνο του σαν διακοσμητικό. Ένα διακοσμητικό κατάλληλο για οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού σας. Τοποθετήστε το στο σαλόνι ή την τραπεζαρία για να δημιουργήσετε την δική σας διακόσμηση.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Είδος μπόλ | Διακοσμητικό |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Width | 34 cm, 34 cm, 34 cm, 34 cm |
| Depth | 34 cm, 34 cm, 34 cm, 34 cm |
| Height | 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm |
| Total weight | 0.1 kg, 0.1 kg, 0.1 kg, 0.1 kg |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, κεραμικό, ανατολίτικο


Τετράγωνο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, κεραμικό, ανατολίτικο

Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Διακοσμητικό, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Κεραμικό

Μοντέρνο, σκανδιναβικό, διακοσμητικό

Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, σκανδιναβικό

Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καπάκι
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Διακοσμητικό, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, πορσελάνη

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα