
ΚΑΔΡΟ Fylliana 7903 ΜΠΕΖ-ΚΑΦΕ ΧΡΩΜΑ 80x3x80εκ 373-223-982
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 80×80 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Estheti με μαύρο φόντο και χρυσό μοντέρνο σχέδιο. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος και η πλάτη του πίνακα από ξύλο. Ιδανικός πίνακας για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 80 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 80 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 80 cm |
| Total weight | 2.17 kg |
| Χρώμα | Χρυσό,Μαύρο |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
80×80 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Κανβάς
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Κανβάς
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



Ξύλο
Σε απόθεμα











Σετ
Σε απόθεμα


Λουλούδια
Σε απόθεμα


Χαρτί
Σε απόθεμα

3×68 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Κανβάς, χάρτες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα