
Κουτί Αποθήκευσης (31x31x31) F-V Storage Box Grey 130060F
19×34×34 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 7×20×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτιά αποθήκευσης σετ της εταιρείας Estheti σε μαύρο χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένα από MDF. Τοποθετήστε τα σε οποιονδήποτε χώρο χρειάζεστε, προσφέροντας έναν όμορφο και ταυτόχρονα πρακτικό τρόπο για να διατηρήσετε τον χώρο σας οργανωμένο. Μπορείτε να τα χρησιμοποιήσετε και ως διακοσμητικό στοιχείο.
| Πλάτος: | 20 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Υψος: | 7 εκ |
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Depth | 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm |
| Height | 7 cm, 7 cm, 7 cm, 7 cm |
| Total weight | 1.5 kg, 1.5 kg, 1.5 kg, 1.5 kg |
| Κατασκευαστής | Estheti |

19×34×34 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Στοιβαζόμενο


1×31×31 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καπάκι, ξύλο



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν

35×15×1 εκ
Σε απόθεμα
36×15×2 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν

Με καπάκι, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Με καπάκι, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


36×28 εκ
Σε απόθεμα