
vidaXL Κουτί Αποθήκευσης Μαύρο 70x40x38 εκ. Επεξεργασμένο Ξύλο
Ξύλο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτιά αποθήκευσης σετ της εταιρείας Estheti σε καφέ χρώμα με vintage σχέδιο. Είναι κατασκευασμένα από ξύλο εσωτερικά. Είναι ανθεκτικά και ταυτόχρονα ελαφριά, κατάλληλα για καθημερινή χρήση. Η μορφή βιβλίου τους προσφέρει έναν έξυπνο και διακριτικό τρόπο αποθήκευσης, ενώ επιτρέπει να κρύψετε μικροαντικείμενα ή να οργανώσετε διάφορα προσωπικά είδη. Ιδανικά κουτιά για όλους τους χώρους του σπιτιού, για να τακτοποιήσετε μικροαντικείμενα ή ακόμα και ως διακοσμητικά στοιχεία.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 20 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 27 cm |
| Total weight | 1.19 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Ξύλο

Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
40×37×14 εκ, χωρίς καπάκι, χαρτί
Σε απόθεμα

10×31×31 εκ, με καπάκι, στοιβαζόμενο
Σε απόθεμα
9×50×27 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα

Ξύλο

8×40×27 εκ, χωρίς καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
Με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
Με καπάκι, ξύλο

Σετ, λευκά είδη

46×24×4 εκ, χωρίς καπάκι, ρατάν
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
9×41×31 εκ, με καπάκι, στοιβαζόμενο
Σε απόθεμα

Ξύλο, λευκά είδη








50×40×30 εκ, με καπάκι, λευκά είδη



Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα