
72,24 €
Διαστάσεις 120×60 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Estheti σε γκρι φόντο με πράσινο φλοράλ σχέδιο. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος και η πλάτη του πίνακα από ξύλο. Ιδανικός πίνακας για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 60 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 120 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 60 cm, 60 cm, 60 cm, 60 cm |
| Depth | 3 cm, 3 cm, 3 cm, 3 cm |
| Height | 120 cm, 120 cm, 120 cm, 120 cm |
| Total weight | 2.17 kg, 2.17 kg, 2.17 kg, 2.17 kg |
| Κατασκευαστής | Estheti |


Νεκρής φύσης
Σε απόθεμα

Λουλούδια
Σε απόθεμα

Ξύλο






Ξύλο, ανατολίτικο








Χαρτί
Σε απόθεμα






Ξύλο




Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα