
63,48 €
Σετ εικόνων σε ασπρόμαυρο στυλ Φενγκ Σούι - 4x 40x40
Σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 120×90 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Estheti σε εκρού χρώμα με καφέ λεπτομέρειες. Απεικονίζει γυναικεία φιγούρα και έχει έθνικ αισθητική. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος και η πλάτη του πίνακα από ξύλο. Ιδανικός πίνακας για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 90 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 120 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 90 cm, 90 cm, 90 cm, 90 cm |
| Depth | 3 cm, 3 cm, 3 cm, 3 cm |
| Height | 120 cm, 120 cm, 120 cm, 120 cm |
| Total weight | 2.17 kg, 2.17 kg, 2.17 kg, 2.17 kg |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα




Λουλούδια
Σε απόθεμα





Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα



Ξύλο



Ξύλο
Σε απόθεμα









Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα