
Διακοσμητικό Βάζο (32x11x41.5) Soulworks Bion Dusty 0750013
Ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την εταιρεία Estheti σε λευκό-τερακότα λεπτομέρειες και σχήμα μήλου. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Μπορεί να τοποθετηθεί στην τραπεζαρία, τη βιβλιοθήκη ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο επιθυμείτε, ολοκληρώνοντας έτσι τη διακόσμηση. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 12 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 0.35 kg |
| Χρώμα | Τερακότα |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο

Μοντέρνο, διάμετρος, ανατολίτικο


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα