
Διακοσμητική Φιγούρα Ελέφαντας (22x11x30) Estheti 752-11549
Ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την Estheti σε χρυσό χρώμα και απεικονίζει ανθρώπινες φιγούρες. Είναι κατασκευασμένο από πολυρεζίνη. Προσφέρει μία κομψή και σύγχρονη αισθητική πινελιά σε κάθε προσωπικό ή επαγγελματικό χώρο. Τοποθετήστε το στην τραπεζαρία, την βιβλιοθήκη ή όπου αλλού επιθυμείτε για να ολοκληρώσετε την διακόσμηση του χώρου σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 17 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.7 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ρουστίκ , ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα