
Διακοσμητική Φιγούρα Ελέφαντες (22.5x6.5x17.5) Estheti 752-11552
Ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την Estheti σε χρυσό χρώμα και απεικονίζει ελέφαντες. Είναι κατασκευασμένο από πολυρεζίνη. Προσφέρει μία έθνικ πινελιά σε κάθε προσωπικό ή επαγγελματικό χώρο. Τοποθετήστε το στην τραπεζαρία, την βιβλιοθήκη ή όπου αλλού επιθυμείτε για να ολοκληρώσετε την διακόσμηση του χώρου σας.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Χρώμα | Καφέ |
| Width | 23 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 22 cm |
| Total weight | 0.7 kg |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα





Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα





Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα










Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα