
14,9 €
Κορνίζα (10x15) Estheti 756-12140
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 18×13 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα από την εταιρεία Estheti σε χρυσό χρώμα με vintage σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από πολυρεζίνη. Η κορνίζα είναι επικαθήμενη. Φυλάξτε τις πιο ξεχωριστές στιγμές της ζωής σας σε μια μοναδική κορνίζα.
| Πλάτος: | 13 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 18 εκ |
| Width | 14 cm |
|---|---|
| Depth | 20 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.36 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |

15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα






15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα


18×13 εκ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
15×10 εκ
Σε απόθεμα
1×4 εκ, όρθιος, για πολλές φωτογραφίες
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


15×10 εκ, ορθογώνιος, σε τεμάχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Μοντέρνο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα





Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
11×53×41 εκ
Σε απόθεμα