
6 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό γλαστράκι με τεχνητό φυτό της εταιρείας Marhome. Αποτελείται από λευκό πλαστικό κασπώ και πράσινο φυτό με ροζ άνθη, κατασκευασμένα από πλαστικό υλικό. Χρησιμοποιήστε τεχνητά φυτά για να διακοσμήσετε τους εσωτερικούς ή εξωτερικούς χώρου σας και να ανανεώσετε την αισθητική τους!
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 23 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Πράσινο,Ροζ,Λευκό |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Marhome |


Σε γλάστρα
Σε απόθεμα



Σε γλάστρα
Σε απόθεμα


Σε γλάστρα









Σε γλάστρα



Σε γλάστρα












152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα



60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

220×240 εκ
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα