
9,84 €11,07 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό γλαστράκι με τεχνητό λουλούδι της εταιρείας Marhome. Αποτελείται από λευκό πλαστικό κασπώ και πράσινο φυτό με γαρύφαλλα σε μωβ αποχρώσεις, κατασκευασμένα από πλαστικό υλικό. Χρησιμοποιήστε τεχνητά φυτά για να διακοσμήσετε τους εσωτερικούς ή εξωτερικούς χώρου σας και να ανανεώσετε την αισθητική τους!
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 17 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Πράσινο,Λευκό,Μωβ |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Marhome |


Σε γλάστρα
Σε απόθεμα











Σε γλάστρα
Σε απόθεμα




Σε γλάστρα
Σε απόθεμα





Σε γλάστρα
Σε απόθεμα


Σε γλάστρα
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα



18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα