
52,3 €
Καπάκι Λεκάνης Δρύινο Φυσικό με Ανοξείδωτους Μεντεσέδες MRShome
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καπάκι λεκάνης από ξύλο MDF σε μπεζ χρώμα με εφέ ξύλου. Διαθέτει μεταλλικούς μεντεσέδες για μεγαλύτερη αντοχή.
| Υλικό καθίσματος τουαλέτας | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 6 cm |
| Depth | 36 cm |
| Height | 54 cm |
| Total weight | 3.5 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμα

Soft-close, πλαστικό
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα




Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα




Πλαστικό
Σε απόθεμα
Soft-close, πλαστικό
Σε απόθεμα
Soft-close, πλαστικό
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



Soft-close
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα