
Μαξιλαροθήκη (50x70) S-F Horizon Γκρι
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλαροθήκη φάκελος σε 10 διαφορετικές αποχρώσεις για να διαλέξετε. Η σύνθεση του υφάσματος είναι 100% οργανικό βαμβάκι, 144 κλωστών. Το οργανικό βαμβάκι δημιουργείται από αποκλειστική χρήση βαμβακιού βιολογικής καλλιέργειας, οι εργασίες βαφής είναι χωρίς βαρέα μέταλλα και διαλύτες, χωρίς σπατάλη νερού και πηγών ενέργειας. Συνδυάστε την με υπόλοιπα προϊόντα της ίδια σειράς για ένα αρμονικό αποτέλεσμα στην διακόσμηση της κρεβατοκάμαράς σας.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 70 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm |
| Depth | 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm |
| Height | 14 cm, 14 cm, 14 cm, 14 cm |
| Total weight | 0.14 kg, 0.14 kg, 0.14 kg, 0.14 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ, με φερμουάρ, μετάξι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
17×25 εκ
Σε απόθεμα
33×23 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Μοντέρνο

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ορθογώνιος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
50×70 εκ, μετάξι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ, βαμβάκι

45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα

21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα