
Παπλωματοθήκη Υπέρδιπλη (220x240) Dimcol Μελανζέ Κοραλί
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μονό σεντόνι της εταιρείας Dimcol σε 10 αποχρώσεις, με διακριτικό ριγέ μελανζέ σχέδιο. Η σύνθεση του υφάσματος είναι από 70% βαμβάκι-30% polyester 144 κλωστών, που προσφέρει απαλότητα, ανθεκτικότητα και ποιότητα σε προσιτή τιμή. Συνδυάστε το με την μαξιλαροθήκη και την παπλωματοθήκη της ίδια σειράς για ένα αρμονικό αποτέλεσμα στην διακόσμηση της κρεβατοκάμαράς σας. Συσκευασία Polybag. Ελληνικής κατασκευής.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 33 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Κοραλί |
| Material | 70% Βαμβάκι 30% Polyester |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα




Λινό

Βαμβάκι
προς αποστολή σε 5 ημέρες

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα










Λινό

27×8 εκ
Σε απόθεμα
Μονόχρωμος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Βαμβάκι, λινό

Βαμβάκι




Πολυεστέρας, λινό


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα