
Κουρτίνα (270x280) Με Τρουκς Whitegg K0187-1 Coffee
45×26 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×26 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε γκρι χρώμα με διακριτικό ριγέ σχέδιο από την εταιρεία Whitegg. Είναι κατασκευασμένη από 100% polyester και έχει τρουκς για εύκολη τοποθέτηση. Το ύφασμα είναι υψηλής σκίασης που δεν επιτρέπει πολύ φως να περνάει στον χώρο.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Width | 45 cm |
|---|---|
| Depth | 26 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

45×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας, συσκότισης

Πολυεστέρας, συσκότισης


45×26 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό

Βαμβάκι

Βαμβάκι

45×26 εκ
Σε απόθεμα




135×28 εκ, πολυεστέρας, συσκότισης
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

45×26 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Συσκότισης

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Λινό

Λινό

40×27 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας, συσκότισης

Λινό

Βαμβάκι, λινό

27×26 εκ, λορίδες, πολυεστέρας
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα