
Κουρτίνα (270x280) Με Τρουκς Whitegg K0187-2 Grey
45×26 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×26 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε καφέ χρώμα με διακριτικό ριγέ σχέδιο από την εταιρεία Whitegg. Είναι κατασκευασμένη από 100% polyester και έχει τρουκς για εύκολη τοποθέτηση. Το ύφασμα είναι υψηλής σκίασης που δεν επιτρέπει πολύ φως να περνάει στον χώρο.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Width | 45 cm |
|---|---|
| Depth | 26 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

45×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

45×26 εκ
Σε απόθεμα



45×26 εκ
Σε απόθεμα
Λινό

8×43 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα

45×26 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό

Βαμβάκι

Βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
Λινό

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό

45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα