
Παιδική Κουρτίνα (140x280) Με Τρουκς Das Home 2123
45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×26 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιδική κουρτίνα με σχέδιο διαστήματος σε μπλε χρώμα και πολύχρωμες λεπτομέρειες από την εταιρεία Whitegg. Είναι κατασκευασμένη από 100% polyester και έχει τρέσα για να την κρεμάσετε σε σιδηρόδρομο. Το ύφασμα είναι χαμηλής σκίασης.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Ποικιλία / για ποιόν | Για αγόρια |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Μπλε |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

45×26 εκ, για κορίτσια
Σε απόθεμα

45×26 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×26 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

41×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

41×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×26 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
45×26 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×26 εκ
Σε απόθεμα

45×26 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για αγόρια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα