
Παιδική Κουρτίνα (260x280) Με Τρέσα Whitegg Καραβάκια -1
45×26 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×26 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιδική κουρτίνα με λευκό φόντο και σχέδιο καραβάκια σε γαλάζιες-μπλε αποχρώσεις από την εταιρεία Whitegg. Είναι κατασκευασμένη από 100% polyester και έχει τρέσα για αν την κρεμάσετε σε σιδηρόδρομο. Το ύφασμα είναι μέτριας σκίασης.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Ποικιλία / για ποιόν | Για αγόρια |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Μπλε,Γαλάζιο |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

45×26 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×26 εκ, για κορίτσια
Σε απόθεμα

Για κορίτσια
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
27×2 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

41×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×26 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

41×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×26 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα

45×26 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα
Για αγόρια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×26 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×26 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα



18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα