
vidaXL Επιφάνεια Τραπεζιού Οβάλ Λευκή 100x50x2,5 εκ. Μασίφ Ξύλο Πεύκου
Ξύλο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δίσκοι κοπής σε σετ 2 τεμάχια για χρήση στην κουζίνα. Είναι κατασκευασμένα από πλαστικό υλικό σε λευκό χρώμα. Το υλικό τους σας επιτρέπει να απομακρύνετε εύκολα τα κομμένα τρόφιμα. Διαθέτουν τρύπα για να κρεμιούνται. Ιδανικοί για φρούτα, λαχανικά, ψάρια και κρέας, κλπ.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 25 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.465 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο


Ξύλο

Γυαλί

70×22 εκ, ξύλο, άτυπος
Σε απόθεμα
Ξύλο

37×37 εκ, στρογγυλός, ξύλο
Σε απόθεμα
Στρογγυλός, ξύλο

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
60×20 εκ, ξύλο, με βάση
Σε απόθεμα
Ξύλο

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Μπαμπού

42×27 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Στρογγυλός, ξύλο

Ξύλο, μπαμπού

Μπαμπού

Ξύλο, μπαμπού
Σε απόθεμα
Μπαμπού

Μπαμπού

Ξύλο, μπαμπού
Σε απόθεμα
Μπαμπού

100×20 εκ, ξύλο, με λαβή
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μπαμπού

Μπαμπού


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα