
42,9 €
Διαστάσεις 30×29×29 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ανοικτό καλάθι απορριμμάτων κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό σε γκρι χρώμα. Επιτρέπει την εύκολη ρίψη απορριμμάτων χωρίς να χρειάζεται να αγγίξει κανείς το καλάθι. Ιδανικό καλάθι για το γραφείο ή την κουζίνα σας.
| Πλάτος: | 29 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 29 εκ |
| Υψος: | 30 εκ |
| Width | 29 cm |
|---|---|
| Depth | 29 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.35 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |



67×49×40 εκ, διάμετρος





34×29×29 εκ
Σε απόθεμα












30×29×22 εκ
Σε απόθεμα
19×26×19 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα






68×54×31 εκ, διάμετρος
προς αποστολή σε 4 ημέρες



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα