
Καλάθι Απορριμμάτων (26.8x26.8x35.5) Z-L Mesh 18102
35×27×27 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 34×29×29 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ανοικτό καλάθι απορριμμάτων με διάτρητο σχέδιο και στρογγυλό σχήμα. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε ανθρακί χρώμα. Επιτρέπει την εύκολη ρίψη απορριμμάτων χωρίς να χρειάζεται να αγγίξει κανείς το καλάθι. Ιδανικό καλάθι για το γραφείο ή την κουζίνα σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 29 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 29 εκ |
| Υψος: | 34 εκ |
| Width | 29 cm |
|---|---|
| Depth | 29 cm |
| Height | 34 cm |
| Total weight | 0.63 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

35×27×27 εκ
Σε απόθεμα





34×29×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα






30×29×22 εκ
Σε απόθεμα









34×27×27 εκ
Σε απόθεμα




46×29×27 εκ
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα