
49,9 €
Διαστάσεις 30×29×29 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ανοικτό καλάθι απορριμμάτων κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό σε λευκό χρώμα. Επιτρέπει την εύκολη ρίψη απορριμμάτων χωρίς να χρειάζεται να αγγίξει κανείς το καλάθι. Ιδανικό καλάθι για το γραφείο ή την κουζίνα σας.
| Πλάτος: | 29 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 29 εκ |
| Υψος: | 30 εκ |
| Width | 29 cm |
|---|---|
| Depth | 29 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.35 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |




















73×44×30 εκ, διάμετρος
προς αποστολή σε 4 ημέρες





Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα