
Παιδικό Έπιπλο Αποθήκευσης Με 9 Κουτιά (65x30x64) Z-L Rainbow 13537
Ύφασμα, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτί αποθήκευσης με σχέδιο ζωάκι. Είναι κατασκευασμένο εξωτερικά από ύφασμα και εσωτερικά από χαρτόνι για να κρατάει το σχήμα του. Έχει βεραμάν χρώμα με μαύρες λεπτομέρειες και αυτάκια. Είναι αναδιπλούμενο και μπορείτε να το αποθηκεύσετε όταν δεν το χρησιμοποιείτε. Μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε σε ένα ράφι για να αποθηκεύετε μικροπράγματα ή παιχνίδια στο δωμάτιο του παιδιού. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα μοναδικό αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Width | 33 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.535 kg |
| Χρώμα | Βεραμάν |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ύφασμα, ξύλο
Σε απόθεμα

4×42×42 εκ, ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
1×10×15 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα


Για κορίτσια, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα, με καπάκι
Σε απόθεμα
7×30×30 εκ, για κορίτσια, ύφασμα
Σε απόθεμα
Για αγόρια
Σε απόθεμα
11×30×22 εκ, για κορίτσια, με καπάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
9×39×28 εκ, ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

36×28 εκ
Σε απόθεμα