
Πετσέτες Μπάνιου (Σετ 3τμχ) Guy Laroche Pandora Sand 500gsm
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 90×38 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πετσέτα μικροϊνών σε γκρι χρώμα tropical σχέδιο από την εταιρεία Nima. Η άλλη πλευρά είναι μονόχρωμη γκρι. Είναι κατασκευασμένη από 100% microfiber που την καθιστά ελαφριά και υπέρ-απορροφητική και στεγνώνει γρήγορα. Είναι ιδανική επιλογή ως πετσέτα θαλάσσης.
| Πλάτος: | 90 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 38 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Γρήγορο στέγνωμα | Ναί |
| Σετ | Σε τεμάχια |
| Μοτίβο | Φύση |
| Πετσέτες θαλάσσης | Ναί |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 42 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | 100% Microfiber |
| Κατασκευαστής | Nima |

Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
30×20 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
100×150 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
25×25 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×34 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
42×38 εκ, πολυεστέρας, γρήγορο στέγνωμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×20 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
40×34 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
100×150 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα