
Δοχεία Αποθήκευσης (Σετ 3τμχ) Alpina 871125219406 Grey
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στοιβαζόμενα δοχεία για τρόφιμα σε σετ από την εταιρεία Alpina. Το σετ περιλαμβάνει 2 δοχεία χωρητικότητας 200ml και 1 δοχείο χωρητικότητας 400ml. Είναι κατασκευασμένα από διάφανο πλαστικό υλικό που σας επιτρέπει να βλέπετε το περιεχόμενο του δοχείου και έχουν πολύχρωμα καπάκια. Τοποθετούνται και σφραγίζουν το ένα πάνω στο άλλο και διαθέτουν λαβή για εύκολη μεταφορά. Ιδανικά για να αποθηκεύσετε ξηρούς καρπούς, ζαχαρωτά ή ό,τι άλλο θέλετε.
| Είδος βάζου | Για τρόφιμα |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χωρητικότητα | Μέχρι 500μλ |
| Width | 9 cm, 9 cm, 9 cm, 9 cm |
| Depth | 9 cm, 9 cm, 9 cm, 9 cm |
| Height | 28 cm, 28 cm, 28 cm, 28 cm |
| Total weight | 0.4 kg, 0.4 kg, 0.4 kg, 0.4 kg |
| Κατασκευαστής | Alpina |

Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα

Για τρόφιμα, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό, γυαλί
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Σετ, μέχρι 500μλ, 500-1000μλ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Γυαλί, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό, 500-1000μλ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Σετ, πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Μοντέρνο, για τσάι
Σε απόθεμα
Σετ, μέχρι 500μλ

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα