
Φαγητοδοχεία (Σετ 6τμχ) Melii 16600
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο για να αποθηκεύσετε τις πατάτες σας, με μοντέρνο ύφος. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε βεραμάν χρώμα με μαύρες λεπτομέρειες. Διαθέτει καπάκι με λαβή για εύκολο άνοιγμα και οπές για να παραμένουν οι πατάτες σε στεγνό και σκοτεινό μέρος αλλά να υπάρχει καλή κυκλοφορία αέρα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 22 cm |
| Total weight | 0.486 kg |
| Χρώμα | Βεραμάν |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα

Σετ, πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί, 500-1000μλ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα