
Δοχείο Για Πατάτες (Φ17.5x24.5) Z-L 19364
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο για την αποθήκευση φρέσκου ή αποξηραμένου σκόρδου με μοντέρνο ύφος. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε λευκό χρώμα με μαύρες λεπτομέρειες. Διαθέτει καπάκι με λαβή για εύκολο άνοιγμα. Ιδανικό σκεύος για να έχετε πάντα οργανωμένο τον πάγκο της κουζίνας σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας. Χωρητικότητα: 880ml.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Είδος βάζου | Για τρόφιμα |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χωρητικότητα | 500-1000μλ |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 12 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 0.715 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέχρι 500μλ, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πορσελάνη, στρογγυλό

Σετ, γυαλί, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για καφέ, ανατολίτικο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τρόφιμα, σετ
Σε απόθεμα
Για καφέ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Γυαλί, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα

Για τρόφιμα, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα