
Ξύλινη βάση για κέικ KIDS CONCEPT
Ξύλο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλατώ σερβιρίσματος από την εταιρεία Espiel με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από μάρμαρο σε λευκό χρώμα. Το μάρμαρο είναι ένα ιδιαίτερα σκληρό και ανθεκτικό υλικό. Καθαρίζεται εύκολα χάρη στην λεία του επιφάνεια. Επίσης, έχει την φυσική ικανότητα να διατηρεί τη χαμηλή θερμοκρασία. Ιδανικό για σερβίρισμα φρούτων, τυριών ή άλλων εδεσμάτων που χρειάζονται ψύξη. Κατάλληλο για να τον χρησιμοποιήσετε ως βάση και να σερβίρετε διάφορα μεζεδάκια.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 53 cm |
| Depth | 33 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Μαρμάρινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Ξύλο

Μοντέρνο

Μοντέρνο, ξύλο, οβάλ


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο


Πορσελάνη, τετράγωνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Τετράγωνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα




Πορσελάνη
Σε απόθεμα


Τετράγωνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Πορσελάνη
Σε απόθεμα




Ξύλο
Σε απόθεμα
Τετράγωνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Γυαλί

Μοντέρνο, οβάλ, γυαλί
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα


Κλασικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα