
Πλατώ Σερβιρίσματος (53x32.5x1) Espiel Λευκό FAV263
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλατώ σερβιρίσματος από την εταιρεία Espiel με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από μάρμαρο σε λευκό χρώμα. Το μάρμαρο είναι ένα ιδιαίτερα σκληρό και ανθεκτικό υλικό. Καθαρίζεται εύκολα χάρη στην λεία του επιφάνεια. Επίσης, έχει την φυσική ικανότητα να διατηρεί τη χαμηλή θερμοκρασία. Ιδανικό για σερβίρισμα φρούτων, τυριών ή άλλων εδεσμάτων που χρειάζονται ψύξη. Κατάλληλο για να τον χρησιμοποιήσετε ως βάση και να σερβίρετε διάφορα μεζεδάκια.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 33 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Μαρμάρινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο, οβάλ


Πιατέλες, πορσελάνη, στρογγυλή
Σε απόθεμα
Μοντέρνο



Δίσκοι, ξύλο, άτυπη
Σε απόθεμα
Τετράγωνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Ξύλο

Πορσελάνη
Σε απόθεμα


Τετράγωνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, οβάλ, γυαλί
Σε απόθεμα




Με καπάκι, πλαστικό
Σε απόθεμα

Πορσελάνη, τετράγωνη
Σε απόθεμα



Πιατέλες, πορσελάνη, τετράγωνη
Σε απόθεμα
Τετράγωνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη, ανατολίτικο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα