
14,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ξύλινη βάση κουρτινόξυλου σε φυσικό χρώμα ξύλου από την εταιρεία Grace. Κατάλληλο για κουρτινόξυλα διαμέτρου 28mm.. Η βάση είναι κλειστού τύπου το οποίο σας επιτρέπει να την τοποθετήσετε στον τοίχο ή στην οροφή, εξασφαλίζοντας ότι το κουρτινόξυλο σας παραμένει σταθερό και δεν κινείται.
| Βάθος: | 4 εκ |
|---|
| Width | 15 cm |
|---|---|
| Depth | 4 cm |
| Height | 28 cm |
| Total weight | 0.074 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Grace |

































Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα