
14,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικά άκρα κουρτινόξυλου σετ 2 τεμαχίων σε μπρονζέ χρώμα και μίνιμαλ σχέδιο από την εταιρεία Grace. Κατασκευασμένα από μεταλλικό υλικό. Για κουρτνινόβεργα διαμέτρου 1,9εκ. Χρησιμοποιήστε διακοσμητικά άκρα για να στολίσετε το χώρο σας.
| Βάθος: | 12 εκ |
|---|
| Width | 4 cm |
|---|---|
| Depth | 12 cm |
| Height | 16 cm |
| Total weight | 0.118 kg |
| Χρώμα | Μπρονζέ |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Grace |

































Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα


132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

36×28 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα