
Κουρτίνα (140x240) Με Τρουκς L-C Pompinou 1627754
42×26 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 42×26 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε λευκό χρώμα με πομ πομ. Είναι κατασκευασμένη από βουάλ ύφασμα 100% polyester. Το ύφασμα είναι χαμηλής σκίασης που επιτρέπει σε άπλετο φως να μπει μέσα στο δωμάτιο. Στο επάνω μέρος έχει 8 τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της κουρτίνας με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμησή του.
| Πλάτος: | 42 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Width | 42 cm |
|---|---|
| Depth | 26 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.446 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

42×26 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Κουζίνας
Σε απόθεμα
27×2 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
26×42 εκ
Σε απόθεμα
270×26 εκ, voile, σε ραβδί
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα



42×26 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα



41×28 εκ
Σε απόθεμα
Κουζίνας
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα
26×42 εκ
Σε απόθεμα


40×25 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
27×26 εκ, voile, σε ράγα
Σε απόθεμα

47×27 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
18×35×53 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα