
Διακοσμητική Φιγούρα Ελέφαντας (13x7x15) Kersten KAL-2026
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την εταιρεία Kersten με μοντέρνο ύφος. Είναι κατασκευασμένο από πολυρεζίνη σε μαύρο χρώμα και έχει σχήμα ελέφαντα. Ιδανικό για να διακοσμήσει την σύνθεση σαλονιού, την τραπεζαρία, το γραφείο ή όπου αλλού σας ταιριάζει.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 16 cm |
| Total weight | 0.68 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Kersten |

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ξύλο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο, διάμετρος
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Κεραμικό




Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα




Ξύλο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2



Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Ξύλο, ανατολίτικο


Ξύλο, ανατολίτικο




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμα