
Διακοσμητική Υδρόγειος Σφαίρα (Φ22x43) Estheti 752-19020
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό χώρου με μοντέρνο σχεδιασμό, που σχηματίζει τη λέξη Home. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο MDF_Ε1 υλικό σε μαύρο χρώμα με χρυσό πιθηκάκι. Ιδανικό για να τοποθετηθεί στο τραπεζάκι του σαλονιού, τον μπουφέ, το γραφείο και όπου αλλού ταιριάζει. Συνδυάστε το με άλλα διακοσμητικά για να δημιουργήσετε την ατμόσφαιρα που επιθυμείτε.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 37 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 0.44 kg |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο, μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα