
Διακοσμητική Φιγούρα Ελέφαντας (16x8x21) Kersten KAL-2027
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την εταιρεία Kersten με μοντέρνο ύφος. Είναι κατασκευασμένο από πολυρεζίνη σε μαύρο χρώμα και έχει σχήμα ελέφαντα. Ιδανικό για να διακοσμήσει την σύνθεση σαλονιού, την τραπεζαρία, το γραφείο ή όπου αλλού σας ταιριάζει.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 15 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.38 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Kersten |

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, πλάτος, ύψος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, ξύλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Κεραμικό


Ανατολίτικο

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Μέταλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα







Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα