
Κουτάλα Ραγού 34εκ. Estia Allure Ivory
Κουτάλια, ξύλο, πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαχαίρι φαγητού από την εταιρεία εstia. Είναι κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι 18/0 σε ασημί χρώμα. Έχει ξύλινη λαβή σε φυσική απόχρωση. Ιδανικό για κάθε σερβίτσιο. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς.
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Ατσάλι |
|---|---|
| Width | 28 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Εstia |

Κουτάλια, ξύλο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα

Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Μαχαίρια, σετ, κουτάλια

Σετ, κουτάλια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα

Μαχαίρια
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα

Σετ, κουτάλια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα




Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα