
Μαχαίρι σεφ Brabantia Profile 1003296, 19,5 cm, Σκληρυμένο ατσάλι, ανθεκτικό στις γρατζουνιές και τη διάβρωση, Μαύρο
Ατσάλι
προς αποστολή σε 4 ημέρεςΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαχαίρι φαγητού από την εταιρεία εstia σε ασημί χρώμα με ματ φινίρισμα και μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι 18/0. Ιδανικό για κάθε σερβίτσιο. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς.
| Υλικό | Ατσάλι, Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Width | 28 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Εstia |

Ατσάλι
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι




Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι

Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
προς αποστολή σε 4 ημέρες


Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι



Ατσάλι
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Για κρέας, ατσάλι, διάμετρος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα



Ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Για φιλετάρισμα, ανοξείδωτο ατσάλι
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα