
Κουταλάκι 2.5mm 18/10 London Vintage - Comas
Ασήμι
προς αποστολή σε 1 ημέραΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαχαίρι φαγητού από την εταιρεία εstia σε ασημί χρώμα με vintage σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι 18/0. Ιδανικό για κάθε σερβίτσιο. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς.
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Ατσάλι |
|---|---|
| Width | 25 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Εstia |

Ασήμι
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα



Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Σετ, 4
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Για πλυντήριο πιάτων, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα

Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα


Μαχαίρια, σετ, κουτάλια





Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Μαχαίρια, σετ, κουτάλια

Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
