
Πιρουνάκι Γλυκού (14.8εκ.) Estia Edge Silver 01-29104
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτάλι φαγητού από την εταιρεία εstia σε ασημί χρώμα με vintage σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι 18/0. Ιδανικό για κάθε σερβίτσιο. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς.
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Ατσάλι |
|---|---|
| Width | 28 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Εstia |

Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα

Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα

Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα

Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα




Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα



18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα