
Κρεμάστρες Ρούχων Με Κλιπ (Σετ 3τμχ) F-V Coat Hanger 151514
Με κλιπ, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρεμάστρα 2 θέσεων για σακάκι και παντελόνι. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο σε μπεζ χρώμα. Διαθέτει περιστρεφόμενο άγκιστρο. Ιδανική κρεμάστρα για να κρεμάτε το κουστούμι σας.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 24 cm |
| Total weight | 0.38 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Με κλιπ, ξύλο
Σε απόθεμα
Κλασικός, πλαστικό

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα

Κλασικός, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα



Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα





Πλαστικό
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για παντελόνια
Σε απόθεμα
Κλασικός, μέταλο, διάμετρος

Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για παντελόνια
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα