
Βαζάκι Μπαχαρικών (150ml) Estia Allure 01-28190
Ξύλο, γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ από 15 βαζάκια μπαχαρικών σε σταντ. Το σταντ είναι κατασκευασμένα από ξύλο bamboo σε μπεζ χρώμα. Τα βαζάκια είναι κατασκευασμένα από διάφανο γυαλί με μαύρο μεταλλικό καπάκι. Το σταντ διαθέτει πτυσσόμενο ξύλινο στήριγμα για να συγκρατεί το ράφι σε όρθια θέση. Σας επιτρέπει να μαγειρεύετε άνετα, διατηρώντας την κουζίνα τακτοποιημένη.
| Υλικό | Ξύλο, Γυαλί |
|---|---|
| Width | 23 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 31 cm |
| Total weight | 2.1 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Bamboo,Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ μπαχαρικών, γυαλί
Σε απόθεμα
Μύλοι πιπεριού
Σε απόθεμα
Σετ μπαχαρικών, γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο, γυαλί
Σε απόθεμα



Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
27×4 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα