
Σπρέι Λαδιού 230ml Maxhome Milano
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βαζάκι μπαχαρικών κατασκευασμένο από διάφανο γυαλί με βιδωτό μεταλλικό καπάκι σε ασημί χρώμα. Ιδανικό για να παραμένουν τα μπαχαρικά φρέσκα, χωρίς να χάνουν το άρωμά τους. Χωρητικότητα: 75ml. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στη κουζίνα σας.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Width | 6 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 0.1012 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ μπαχαρικών, γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο, γυαλί, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ξύλο, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ μπαχαρικών, γυαλί
Σε απόθεμα

Ξύλο, γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ μπαχαρικών, ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα