
Δίσκοι Διακόσμησης (Σετ 2τμχ) A-S Elya 204019
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δίσκοι διακόσμησης σε τετράγωνο σχήμα με μοντέρνο στυλ. Το σετ περιλαμβάνει 3 δίσκους διαφορετικών μεγεθών με λαβές για εύκολη μεταφορά. Είναι κατασκευασμένοι από φυσική ψάθα σε μπεζ χρώμα με πλεκτό σχέδιο και μεταλλικό σκελετό. Το εσωτερικό τους είναι υφασμάτινο σε βεραμάν χρώμα. Ιδανικοί για να τους τοποθετήσετε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία και να δημιουργήσετε την διακόσμηση που επιθυμείτε.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Δίσκοι |
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Ψάθα |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Width | 30 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.805 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Βεραμάν |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Με καπάκι, γυαλί
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
100×200×5 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα