
Πιάτο Φαγητού Ρηχό (Φ27) S-D Sublima Pink 189099
Πορσελάνη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πιάτο γλυκού/φρούτου σε απόχρωση τερακότας με χρυσή λεπτομέρεια. Είναι κατασκευασμένο από πορσελάνη. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα πιάτα του σετ για ένα ολοκληρωμένο σερβίτσιο. Ιδανικό για να δώσει μία μοντέρνα πινελιά στο τραπέζι σας.
| Υλικό | Πορσελάνη |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Τερακότα |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ
Σε απόθεμα
Σκανδιναβικό


Μοντέρνο, βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Οβάλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Οβάλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, στρογγυλό, διάμετρος
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, στρογγυλό, πορσελάνη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, στρογγυλό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, στρογγυλό, διάμετρος
Σε απόθεμα


Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα





Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα