
Πιάτο Φαγητού Βαθύ (Φ20.7) Espiel Calabria Pink REP117K4
Μοντέρνο, βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σαλατιέρα από την εταιρεία Espiel σε τερακότα-καφέ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Συνδυάζει την ακατέργαστη όψη εξωτερικά με τη ματ υάλωση εσωτερικά. Είναι κατασκευασμένη από κεραμικό υλικό. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Βαθύ |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 21 cm |
| Depth | 21 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Τερακότα,Καφέ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Μοντέρνο, βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Μοντέρνο, βαθύ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ
Σε απόθεμα

Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Οβάλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα